ביצי הפתעה היו חלק מהחיים של כולנו. עוד מימי ילדותנו, היינו רצים בשמחה למכולת השכונתית ובוחרים בקפידה את ביצת ההפתעה שנדמה כי טומנת בחובה את הפרס הכי שווה. מוקאיה בהנהלתו של עודד מקסימוב, ישמחו להעניק לכם את חווית השוקולד המרשימה ביותר בצורת הביצה המפורסמת שכולנו למדנו לאהוב ולהשתוקק אליה.

ביצי הפתעה

 

ביצי הפתעה ענקיות להזמנה

השוקולד הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, על עובדה זו אין ויכוח. בשעה שאנו רוצים לפנק את האנשים היקרים והאהובים עלינו מכל, דבר מה מתוק תמיד יהיה חלק מן ההפתעה. זו היא ההזדמנות שלכם לקחת את המתנה שלכם צעד אחד קדימה ולספק בעבור יקיריכם ביצי הפתעה ענקיות אשר עשויות משוקולד איכותי וטומנות בחובן הפתעה משמחת במיוחד.

הגיעה הזמן להפוך זיכרון ילדות רחוק למציאות מתוקה. רק כי עכשיו אנו מבוגרים יותר, אין זה אומר כי לא מגיעה לנו ביצת שוקולד ענקית בהזמנה אישית ובעיצוב מקורי. רוצים להפתיע את האנשים שאתם אוהבים? לארגן את הקינוח המתוק מכל לילדים? אולי פשוט לפנק את החברים הקרובים בהפתעה שהם לא ישכחו לעולם? אם התשובה היא כן לאחת השאלות, אין ספק כי ביצי הפתעה מעוצבות בהזמנה אישית יהיו הדבר הנכון עבורכם.

 

הביצה המפנקת

ביצי ההפתעה אשר תוכלו לרכוש מחברת מוקאיה ניתן להשיג בעיצובים שונים, כך למעשה לארגן את המתנה המפוארת ביותר, בין אם לחבריכם או לכם. ניתן יהיה להחביא בתוך הביצה מתנה אישית, מכתב או אפילו תכשיט. כך תוכלו לשמור על אלמנט ההפתעה ולהביט בפניהם המאושרות והמחויכות של האנשים היקרים לכם בשעה שהם מגלים את ביצת ההפתעה המיוחדת מכל.

מוקאיה נולדה מתוך תשוקה והערכה עצומה לעולם השוקולד והאפשרויות שהוא מציג בפנינו. כאן נוכל להעניק לכם את חוויית השוקולד האולטימטיבית. בין אם בצורת מארזים של שוקולד אשר הוכן במיוחד בשבילכם, בסדנאות ואפילו אירועים עסקיים שונים. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות היכן השוקולד יכול לפגוש גם אתכם.

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

קידום אורגני בגוגל בניית אתרים
Call
Mail