הדפסה על שוקולד אינה חייבת להיות חלום רחוק. עכשיו גם אתם יכולים להזמין את השוקולדים האיכותיים ביותר אשר נושאים בגאווה מתוקה את הסמלים והמסרים בהם אתם מעוניינים מחברת מוקאיה. החברה פעילה זה מעל לחמש שנים והוקמה על ידי השוקולטייר עודד מקסימוב. הקו המנחה את פעילותה של החברה הוא התשוקה לאומנות השוקולד, כאשר זו מאפשרת לנו להעניק לכל לקוח ולקוח את חוויית השוקולד המיוחדת והבלתי נשכחת.

הדפסה על שוקולד

 

הדפסה על שוקולד לכל מטרה

הדפסה על שוקולד הופכת היום ליותר ויותר נפוצה. זאת מפני שאין מי שאינו מתרגש למראהו של שוקולד מובחר ואיכותי אשר מעביר מסר כלשהו. את השוקולדים המעוצבים הללו ניתן יהיה להתאים למגוון רחב של אירועים או מועדים.

  • אירוע עסקי – זוהי ללא ספק הדרך המתוקה מכל לשווק את העסק שלכם. נוכל להטביע את לוגו או שם העסק על מגוון רחב של שוקולדים מיוחדים וטעימים אשר ישמחו את ליבם של העובדים והלקוחות שלכם.
  • סתם כי אוהבים – לפעמים אין אנו מצליחים למצוא את המילים המתאימות על מנת לתאר עד כמה אנחנו אוהבים. אז למה לא לתת לשוקולד לדבר עבורנו? כעת תוכלו לרכוש שוקולדים אשר מעוטרים בהדפסה מיוחדת בהתאמה מדויקת למבוקשכם.
  • ממתיקים אירועים מיוחדים – אירועים משפחתיים, חגים, ימי הולדת ואפילו חתונות יכולים להיות מועדים מיוחדים בהם תוכלו להפתיע את בעלי השמחה בעזרת הדפסה על שוקולד.

 

שוקולד בהתאמה אישית

מוקאיה מזמינים אתכם לאחל חג שמח, להגיד "תודה" ו"אני אוהב אותך" בדרך המתוקה והייחודית מכל. מארזי שוקולד אשר נושאים בגאווה את המסר שלכם יהיו המתנה המושלמת בעבור אדם. השוקולד מחמם את הלב ומרגיע את הבטן ופשוט יכול לעלות את החיוך הגדול ביותר על הפנים של כל אדם. כל שנותר לכם לעשות כעת הוא לבחור את השוקולד המועדף עליכם ולהעביר את הלוגו של העסק או המסר שאתם רוצים להעביר בעזרתו של השוקולד. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל מידע נוסף. 

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

קידום אורגני בגוגל בניית אתרים
Call
Mail