סדנת שוקולד זוגית ב Mokaya

יש דברים נהדרים יותר מלתת שוקולד במתנה בחג האהבה – ללמוד יחד איך להכין אותו, ואת זה עושים יחד. סדנת שוקולד זוגית מלמדת אתכם את שפת התקשורת הזוגית של התענוגות לחך כמו גם העבודה המשותפת יחד בחומרים עדינים, חומרי גלם משובחים שיוצרים מוצר גורמה עם היסטוריה ועם סיפור אישי מיוחד. בדיוק כמו הסיפור האישי המיוחד שלכם, זוגות לומדים לקשור ביניהם את האהבה על ידי יצירות קטנות ומתוקות. פרלינים של שוקולד, לדוגמה, הם יצירות קטנות ומעניינות שמקפלות בתוכן כמה שיותר טעמים מגוונים, בדיוק כמו החיים.

הגילויים האלה של העבודה יחד בדיוק כמו שרואים בתחרויות בישול ריאליטי, גם מלמדים אתכם מאוד על העבודה יחד, על חתירה למטרה אחת, ועל השונה והדומה ביניכם. מסדנה כזאת יכולה לצמוח ידידות גדולה עוד יותר, נוסף לתוצרי השוקולד שאתם לוקחים אתכם הביתה לטעום. 

ללמוד שוקולד בסדנת שוקולד זוגית

שוקולד הוא מאכל תאווה ידוע כבר מאות שנים. מאז ששבט המוקאיה הכיר את הקקאו הוא למד על פולי הקקאו שהם מביאים התרוממות רוח ומשפיעים על המוח בצורה מעוררת ומהנה. אנשים רקחו קקאו יחד עם טעמים שונים או בשיטות בישול והכנה שונות, עד שנוצר השוקולד שאנחנו מכירים כיום. כל מקום שבו מכינים שוקולד עובד לפי שיטות עבודה בסיסיות דומות משום שזהו היסוד, וכל שוקולטייר מתאים את צורת ההכנה לטעמו ולידע שצבר אצלו.

זוהי מוקאיה המודרנית, מקום של שוקולד שמעביר גם סדנת שוקולד זוגית על כל הדינמיקה המרתקת שבכך, יחד עם עיסוק יצירתי ומהנה למשך שעות שתוכלו להמשיך אחר כך לבד בבית. לימודי שוקולד שכאלה נותנים לכם בסיס ידע הנדרש לכל מי שרוצה לפתח תחביב, או ללמוד להכין למטרות שונות את השוקולד האולטימטיבי לטעמו. התקשרו לשמוע עוד על מה שיש לנו להציע לכם בתחום זה.

רוצים לעבור סדנת שוקולד זוגית? צרו קשר עם Mokaya במספר  050-770-3528

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

קידום אורגני בגוגל בניית אתרים
Call
Mail