שוקולד ממותג הוא למעשה שוקולד באריזה מיוחדת כאשר עליו מתנוסס בגאווה העיצוב המבוקש על ידכם. תוכלו להעניק את השוקולד כמתנה מקורית וייחודים לאנשים היקרים לכם, בהוספת עיצוב וכיתוב אישי על השוקולד עצמו. אין דבר שמשמח יותר משוקולד, זוהי המתנה האכילה והאהובה ביותר על רבים מאתנו. אנו במוקאיה נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור בבחירת העיצוב האידיאלי אשר יוצג על השוקולדים שתבחרו.

שוקולד ממותג – שיווק טעים ונוסטלגי

מחקרים מדעיים מוכיחים כי אכילת שוקולד הינה בעלת השפעה חיובית על הגוף והנפש. בעת אכילת השוקולד מופרשים אנדורפינים אשר גורמים לשיפור מצב הרוח והרגשה כללית טובה. ברגע שאנו מחברים את התחושה הזו לעובדה כי השוקולד עצמו ממותג ומיועד לבן אדם אהוב או לקוח, הרי שאנו מקבלים את האפקט הטוב ביותר ששוקולד יכול להשיג.

שוקולד ישמח לבב אנוש, ועל כן הוא יכול להיות אחד מכלי השיווק הטובים ביותר שתוכלו לחלום עליהם. בעוד בתי עסק רבים עדיין מפנקים את העובדים והלקוחות שלהם בעטים, שעונים ומחברות, אתם תוכלו לפנות אל הצד הרגשי שלהם ולהציע את המתנה המתוקה והמושלמת. ניתן לחלק את השוקולד הממותג בחגים, כנסים ותערוכות ללקוחות פוטנציאליים, עובדי החברה כשי לחג ואפילו סוכנים ושותפים עסקיים פוטנציאליים.

ולמשפחה והחברים הקרובים, אין מתנה מיוחדת ואישית יותר משוקולדים אשר הקדשתם אותם להם. שוקולד הוא הרבה מעבר לקינוח או נשנוש. זהו הטעם של זיכרונות ילדות מתוקים ומאושרים, נוסטלגיה מדייט רומנטי או הרגע הזה שסוף סוף ניתן ללקק את כף העץ מלאת שוקולד נמס וטעים. שוקולד הוא חלק מחיינו ותמיד היה, ומספיק רק ביס אחד קטן בו כדי להרגיש את כל הזיכרונות המתוקים הללו צפים וחוזרים.

טעים ומרשים

שוקולד ממותג זו הדרך המושלמת להעביר מסר ברור. בין אם הוא יהיה "אני אוהב אותך" לאדם קרוב, שי לחג לעובדים או שוקולדים מעוצבים עם לוגו לספקים ולקוחות חברה. מארז שוקולד ממותג משאיר רושם טוב וללא ספק ישפר את מצב הרוח של כל מי שזוכה בו. במוקאיה תוכלו לעצב את הלוגו או הכיתוב המבוקש ונשמח לעמוד לשירותכם ולעזור ביצירת המתנה המושלמת.

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

רוצים להשתתף בסדנה מתוקה במיוחד?

השאירו את הפרטים הבאים

קידום אורגני בגוגל בניית אתרים
Call
Mail